نظرات کاربران برج خنک کننده

صابرجاني - شرکت الف

براي شرکت احتياج به سيستم خنک کننده داشتيم. برج خنک کننده پيشنهاد خوبي بود ولي اصلا فکر نميکرديم براي شرکت کوچک ما هم قابل استفاده باشه. از طرفي هم فکر ميکرديم خيلي گرون درمياد. به صورت اتفاقي با مديريت شرکت پيام سرما آشنا شدم و صحبت از کار ايشون شد و فهميدم که براي شرکت ما هم برج در سايز کوچک وجود داره. جالب تر اينکه قيمتش از اوني که فکر ميکرديم خيلي کمتر در ميومد. الان داريم از اين سيستم استفاده ميکنيم و راضي هستيم.

جاندوست - شرکت الف

ما تو دانشکده از کولر هاي آبي استفاده ميکرديم. البته براي اتاق اساتيد و کتابخونه دانشگاه از کولر هاي گازي استفاده ميکرديم. کولر هاي آبي بازده پاييني داشتند و با سر و صدايي که ايجاد ميکردند حواس دانشجو هارو پرت مي کردند. کولر هاي گازي سرمايش خوبي داشتند ولي براي دانشکده خيلي هزينه آور بودند. بعد از سفارش برج خنک کننده به شرکت پيام سرما هم پرستيژ مجموعه بالا رفت، هم هزينه ها کم شد و هم سرو صدا ها کم شد و الان همه از سرما خوبي برخوردارند.

anushe saadati - شرکت الف

نزديک هاي پايان پروژه بود. بايد دنبال يک سيستم خنک کننده مناسب ميبوديم. به مسئول پروژه سپردم تا دنبال باشه و بعد از مدتي ايشون برج های خنک کننده رو پيشنهاد داد. از طريق پرس و جو از همکاران هتل دار متوجه شدم که شرکت پيام سرما خدمات و محصولات خوبي رو ارائه ميده. لذا باهاشون تماس گرفتم و طبق نظر کارشناساشون با دو تا برج نياز هتل کاملا برطرف ميشد. سفارش دادم و الانم راضيم. مسافرا تو گرمترين روزاي سال شکايتي از گرما نداشتن و اين عاليه.

برای اطلاع بیشتر از برج خنک کننده پیام سرما با ما در تماس باشید