درباره برج خنک کننده

درباره ما

گروه صنایع برودتی پیام سرما با بکارگیری کارشناسان و متخصصین صنعت کامپوزیت و تاسیسات و با هدف کاربرد تکنولوژیهای نوین کامپوزیت در صنایع غذایی و داروئی و صنعت تاسیسات فعالیتهای خود را بیش از پیش توسعه داده و متناسب با نیاز مشتری و نوع صنعت و شرایط پروسس اقدام به طراحی دستگاههای تولیدی خود می نماید.

شرکت پیام سرما فعالیت خود را در زمینه برج خنک کننده مشهد بر کیفیت بنا نموده و اعتقاد گروه این است که تامین نیاز و رضایت خریدار و مصرف کننده اصل انکار ناپذیر توسعه پایدار است. گروه صنایع برودتی پیام سرما با بکارگیری کارشناسان و متخصصین صنعت کامپوزیت و تاسیسات و با هدف کاربرد تکنولوژیهای نوین کامپوزیت در صنایع غذایی و داروئی و صنعت تاسیسات فعالیتهای خود را بیش از پیش توسعه داده و متناسب با نیاز مشتری و نوع صنعت و شرایط پروسس اقدام به طراحی دستگاههای تولیدی خود می نماید. نکته قابل توجه کیفیت بالا و قیمتهای مناسب و استثنائی تولیدات پروس این شرکت می باشد، در زیر خلاصه ای از فعالیتهای پیام سرما در رابطه با برجهای خنک کن آورده شده است:
– طراحی و ساخت انواع برجهای خنک کن در سایزهای مشخص
– طراحی وساخت برجهای خنک کن سفارشی با توجه به محدودیت ابعاد توان و …
– بهینه سازی انواع برجهای خنک کن بر اساس جدیدترین قطعات روز دنیا
– تعمیرات و نوسازی و تامین انواع قطعات برجهای خنک کن مطابق نمونه موجود
– ساخت انواع قطعات برجهای خنک کن طبق نمونه اصلی

ساپورتر (موتور سیستم کاهش سرعت ، پکینگ) تمام فریم ها، پایه ها و قطعات داخلی به صورت فلزی با پوشش گالوانیزه می باشند.

قطعات بدنه و تشک به طور کامل از جنس فایبر گلاس تقویت شده و دارای استحکام بالا می باشد. ما در شرکت پیام سرما، مرکز ساخت برج های خنک کننده از قطعاتی جداشونده استفاده میکنیم که کار تعمیر و سرویس را بسیار راحت میکند.

ما در دوره ای مشغول به زندگی هستیم که علم در آن با سرعتی باور نکردنی در حال پیشرفت است. در میان به روز بودن مواد و تکنولوژی کاربردی شاید برای شرکت ما به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز تولید برج خنک کننده مشهد ، هزینه در برداشته باشد ولی برای مشتریانمان بازده ای فوق العاده در بر خواهد داشت.

نظرات کاربران درباره برج خنک کننده

نزديک هاي پايان پروژه بود. بايد دنبال يک سيستم خنک کننده مناسب ميبوديم. به مسئول پروژه سپردم تا دنبال باشه و بعد از مدتي ايشون برج های خنک کننده رو پيشنهاد داد. از طريق پرس و جو از همکاران هتل دار متوجه شدم که شرکت پيام سرما خدمات و محصولات خوبي رو ارائه ميده. لذا باهاشون تماس گرفتم و طبق نظر کارشناساشون با دو تا برج نياز هتل کاملا برطرف ميشد. سفارش دادم و الانم راضيم. مسافرا تو گرمترين روزاي سال شکايتي از گرما نداشتن و اين عاليه.

anushe saadati

شرکت الف

ما تو دانشکده از کولر هاي آبي استفاده ميکرديم. البته براي اتاق اساتيد و کتابخونه دانشگاه از کولر هاي گازي استفاده ميکرديم. کولر هاي آبي بازده پاييني داشتند و با سر و صدايي که ايجاد ميکردند حواس دانشجو هارو پرت مي کردند. کولر هاي گازي سرمايش خوبي داشتند ولي براي دانشکده خيلي هزينه آور بودند. بعد از سفارش برج خنک کننده به شرکت پيام سرما هم پرستيژ مجموعه بالا رفت، هم هزينه ها کم شد و هم سرو صدا ها کم شد و الان همه از سرما خوبي برخوردارند.

جاندوست

شرکت الف

براي شرکت احتياج به سيستم خنک کننده داشتيم. برج خنک کننده پيشنهاد خوبي بود ولي اصلا فکر نميکرديم براي شرکت کوچک ما هم قابل استفاده باشه. از طرفي هم فکر ميکرديم خيلي گرون درمياد. به صورت اتفاقي با مديريت شرکت پيام سرما آشنا شدم و صحبت از کار ايشون شد و فهميدم که براي شرکت ما هم برج در سايز کوچک وجود داره. جالب تر اينکه قيمتش از اوني که فکر ميکرديم خيلي کمتر در ميومد. الان داريم از اين سيستم استفاده ميکنيم و راضي هستيم.

صابرجاني

شرکت الف

شرکت های همکاری

برای اطلاع بیشتر از برج خنک کننده پیام سرما با ما در تماس باشید